Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Corridors of Power Windows Loading level one

MISSING COVER

Released
Platform
Genre
Perspective
Gameplay
Setting

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
92
Freegame.cz (Jun 03, 2002)
Lákadla jsou jasná! Podpora OpenGL funguje výborně, grafika je opravdu pěkná. Komu by se nelíbil hořící ohínek v krbu? Nebo chata, které se kouří z komína? Modely zbraní už tak vydařené nejsou, ale buďme rádi, že jsou. A což teprve nepřátelé! První kontakt sice máte s podivnou koulí, která střílí, ale již po několika krocích se na vás vrhne docela strašidelný temný kyborg. Inteligence mě docela překvapila, nepřátelé se vás snaží sledovat atp.. Dost jsem se podivil, když jsem zaregistroval funkční možnost uložit a nahrát si pozici. Skvělá věc, to se jen tak u freeware pařbiček nevyskytuje. To však pořád není všechno, Corridors of power je vskutku dobrou hrou, a to je teprve ve verzi 0.78! Každopádně neváhejte, překousněte 4.6 MB a stáhněte si to. Stojí to zato!
70
GameHippo.com (Nov 27, 2003)
Don't expect a first-person shooter game with the same caliber as Unreal Tournament or any of the other professional doom games. Nonetheless, Corridors of Power exhibits fun gaming qualities and some resemblance of a true 3D doom game with its hidden doors and maze-like corridors. You pick up weapons and health packs, and you have an arsenal of different weapons such as laser and plasma gun. The game has a multitude of standard levels (currently 8), with extra levels on the author's homepage to download.
63
FreeHry.cz (Oct 11, 2001)
Jednoduchá amatérská 3D akční hra, toť velmi stručná charakteristika Corridors of Power. Nečekejte od hry nějaké velké věci, speciální efekty, spoustu zbraní, monster, úkolů atp., je to taková "normální průměrná hra" :). Obsahuje zatím (ještě stále je ve vývoji - toto je ver. 0.73) dva levely, ve kterých můžete procházet jakousi budouvou, ničit jednoduché nepřátelé, sem tam sebrat nějakou zbraň či medkit. Grafika vás asi příliš neohromí, zvuky docela ještě ujdou. Na domovské stránce se nacházejí další levely do hry.


antstream