Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream tournament

User Reviews

There are no reviews for the Windows release of this game. You can use the links below to write your own review or read reviews for the other platforms of this game.


Our Users Say

Category Description User Score
AI The quality of the game's intelligence, usually for the behavior of opponents. 3.7
Gameplay How well the game mechanics work and the game plays. 4.3
Graphics The visual quality of the game 4.2
Personal Slant A personal rating of the game, regardless of other attributes 4.5
Sound / Music The quality of the sound effects and/or music composition 4.0
Overall User Score (9 votes) 4.2


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
90
Hrej! (Nov 05, 2009)
První housle hraje především obrovská porce zábavy, ale velkou motivací zůstává možnost získání velkého množství peněz, ba přímo celé hromady. Jsou totiž nezbytným prostředkem pro postup na přední příčky v žebříčku nejlepších jezdců, kam se díky lepším, zároveň i dražším autům dostáváte. Proto musíte dřít a vydělávat sérií výher nebo plnit velice neférové nabídky, za něž ovšem putují na vaše konto o něco tučnější částky, a o to tu jde. Zvrhlost, lest, překvapení, toť hlavní lákadla, se kterými se v dlouhotrvající herní náplni pomazlíte vskutku královsky. Tak na co ještě čekáte?
80
Plné Hry (Nov 26, 2009)
Ve srovnání se známějším a podobně starým Micro Machines vychází Death Rallye jako poražený, nicméně v každodenní úrodě Plných her jde o titul svou propracovaností a délkou vyčnívající jako slunný den na podzim. I když vás hratelnost nejspíš po několika hodinách omrzí, jedná se o bezchybně vychytanou a adrenalinem napumpovanou jízdu. Kéž by si příklad Remedy vzalo k srdci více vývojářů


antstream tournament