Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
missing cover art
Developed by
Released
Platform
Genre
Perspective
Gameplay
Setting

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
100
GameHippo.com (Mar 30, 2001)
This is one of my favorite Klik & Play games. Basically, you are stuck in an arena where you must fight lots of aliens using missiles, bombs, and other fun weapons that can be picked up. This game even has bosses and bonus levels.
62
Freegame.cz (Jan 10, 2006)
Grafika hry je miniaturní. Vše je nakresleno strašně malé, takže se vám občas v tom chumlu ztratí postavička. Naproti tomu, grafika působí roztomile a detailně. Jediné, co bych vytkl, je to, že hra je až příliš šedá a nevýrazná. Hudba hry je lehce nadprůměrná. Neoslní, ale ani neurazí. A tak je na tom celá hra. Pohodově si zapaříte a strávíte tak půl hodinky svého volného času. Pak ale přijde rychlý uninstall a poohlédnutí po jiné hře, například po Star Wraith (aspoň já sáhl po téhle). Lehce nadprůměrná akční hra, kterých tu bylo už nepočítaně. Co dodat?
58
FreeHry.cz (Aug 20, 2001)
V dnešní hře se vžíváte do role tajného agenta, který byl na průzkumu cizí planety zajat a jediná šance na útěk vede skrze poražení spousty přisluhovačů tajemného lorda Amadea. Hra obsahuje 12 levelů, kde vaším jediným úkolem je anihilace nepřátel za pomoci velkého počtu zbraní. Dobrý nápad a příběh, leč to vše je docela na nic, protože to vše je zkaženo chabým zpracováním – na hru nazíráte shora, což je sice dobré kvůli přehledu, ale jinak je to graficky velmi špatné – postavy jsou mrňavé apod., hudba je prima.
50
Plné Hry (Jul 21, 2005)
Tuto oddechovku bych rozhodně doporučil všem pařanům, co si i v dnešním světě velkých 3D projektů rádi zavzpomínají na dobu, kdy nám stačilo k pořádné zábavě několik pestrobarevných pixelů.
40
Hrej! (Jun 30, 2007)
Grafika je průměrná, vyzdvihnout bych mohl pěkné vizuální efekty. Destruction Carnival doporučuji spustit, pokud nechceme na nic myslet a jenom lehce pohybovat šipkami.
 
Hardcore Gaming 101 (Apr 22, 2015)
It's a concept been done before, but it's a surprisingly well put together, especially considering the age of the engine the whole thing runs on. For a game inspired by such a quarter muncher, there's hardly any point where the game actually feels unfair. The game gets hectic, but it never sends so many enemies out at once that it's unmanageable. The game also does a good job of having a good variety of enemies, but making sure each type is unique and does one particular thing. It's a little thing, but for a freeware game made in 1997, it's definitely surprising. It can be a tricky game, since you only have so many lives and no credits, but it definitely feels like every mistake is your fault.


antstream