Dogma Reviews (Windows)

Dogma Windows Ayu & Makoto

MISSING COVER

Published by
Developed by
Released
Platform
Genre
Perspective
Visual
Gameplay
84
Critic Score
100 point score based on reviews from various critics.
...
User Score
5 point score based on user ratings.

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
90
GameHippo.com (Mar 21, 2003)
One of the best freeware fighting games ever made. The graphics are crisp, the game play is top-notch, and it's free! In other words, it's kick-butt good. For any fan of Street Fighter, King of Fighters, or the [enter name here] vs. [enter name here] (i.e.. Capcom vs. SNK), this is a must.
86
Freegame.cz (Sep 14, 2006)
Dalším poměrně důležitým předpokladem, pro dobrou gamesku všeobecně, je grafické zpracování. Vzhledem k tomu že autorem je Japonský vývojový tým, nemůžeme čekat nic jiného než krásný vzhled prostředí a výborný pohyb postav. Občas se zde dočkáte i anime scén. No a zvukově nemůžu také jinak než chválit. Pokud si chcete užít pořádný boj, pak byste měli zaměřit své pohledy na tuto hru a stáhnout si ji.
83
FreeHry.cz (Oct 12, 2006)
Dogma se jistě nebude líbit všem. Spíše než brutální mlátička je to hezky animovaná arkáda dělaná víceméně pro milovníky manga stylu a starých her. Pokud překonáte jazykovou bariéru (máme tu čest s obligátní kombinací japonštiny a angličtiny) a zvyknete si na krkolomné ovládání, dostanete velmi zábavné a dobře zpracované dílko. Jestliže si tedy nějak chcete vybít zlost vyvolanou začátkem školního roku, jste na správné adrese.
80
Plné Hry (Aug 14, 2004)
Dogma je vynikající a na bojovku velmi komplexní hra. Funguje v ní řada mechanismů, jež hráči bez anglické nápovědy pochopí až po delším zkoušení. Kupříkladu magická komba jsou omezena neustále se dobíjející energií, postavu lze dostat do řady stavů (omráčení, krvácení, oslepení apod.) a využít vše, co se nabízí, vyžaduje notnou dávku taktického myšlení a kombinace. Přitom si ale zachovává rychlost a švih, který je pro bojovku ve dvourozměrném prostředí nepostradatelnou devízou. Grafické zpracování je spritové a velmi efektní, se spoustou výbuchů, barevných přechodů a animací, které hře vdechují jiskru a nedají hráči ani na okamžik odpočinout.
80
Hrej! (Jul 16, 2008)
Samozřejmostí budiž i neméně zábavný multiplayer, pro nějž snad jen doporučujeme přepnout na anglickou klávesnici. Jediným, ale poměrně zásadním problémem, je jazyková bariéra. Dogma byla vytvořena v Japonsku, a jelikož se nenašel nikdo, kdo by nám, anglofonním jedincům, přeložil o něco více než hlavní menu, jakákoliv představa o možném příběhu či pročítání infa o kombech se v tomto bodě rozplývá do ztracena. Bohužel, nutno říct, jinak by šlo dost možná o devítkový titul…