Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
90
Hrej! (Jul 30, 2008)
Nejprve musíme doplout na ostrov s pokladem, o kterém vím, a jehož tajemství jsem svěřila kapitánu Hookovi. Jedině pak mne začlení pod svá křídla, jedině tak se na mne přestanou dívat skrze prsty. Kapitán mi s pokladem moc nevěří, nicméně plujeme mnou zadaným směrem. Vím, že tam je, nemůžu se mýlit. A až člunem odřeme písečný břeh, vzpomenu si na Kluky, vzpomenu si na Wendy a Petra. Naše honba za velkým dobrodružstvím se opět naplní!
90
Freegame.cz (Jun 21, 2008)
Grafika je výborně nakreslená a s mnohými tituly se nedá srovnávat. Už je to tak, několik hodin svého budoucího života jednoznačně strávíte v kůži pirátské dívky.
80
Plné Hry (Aug 11, 2010)
Za co hra však musí obdržet kladné body je grafické zpracování. O tom není potřeba mnoho mluvit, přece jen, kvalitu ručně kreslených lokací poznáte nejlépe z obrázků tady kolem, které, jak jsem někde slyšel: "... řeknou více než tisíce slov." Komixové zpracování i se svými ostrými předěly mě osobně nejvíce připomenulo ony staré komixy, které vycházely na zadní straně časopisu ABC. Jedinou vadou na kráse těchto komixových orgií se mi zdály trošku odfláknuté animace postav, což je patrné nejvíce u chůze hlavní hrdinky. Kdyby se autoři více soustředili právě na tuto oblast, mohl bych s klidným srdcem říci, že se grafika, (kdyby byla ve vyšším rozlišení) zcela vyrovná komerčním adventurám. Takto tomu sice není, ale i přesto zcela jistě stojí Dread Mac Farlane za zahrání. Zvlášť pokud vás lákají příběhy typu Ostrov pokladů, Černý korzár nebo třeba holywoodské ždímání tohoto žánru Piráti z Karibiku. Aye, aye captain!
80
Adventure-Treff (Aug 18, 2008)
Dread Mac Farlane ist nicht nur für Liebhaber von Comics und Fans von Piratengeschichten interessant. Die tiefgründige Geschichte und die Aussicht auf Fortsetzungen machen das Spiel auch für viele andere Spieler einen Blick wert. Unbedingt anspielen.
75
FreeHry.cz (Mar 12, 2010)
Hra je chytlavá i díky své jednoduchosti, akcí tu není na výběr mnoho a proto je veliká pravděpodobnost, že cokoliv uděláte, vám k něčemu opravdu bude. Pokud nejste skalním příznivcem filmové grafiky, komiksové provedení Dread Mac Farlane vás příjemně překvapí. Také zvukové zpracování je velice příjemným zpestřením, po celou dobu hraní vás doprovází tematická hudba a jednotlivá prostředí mají výborný zvukový doprovod. Takže pokud jste příznivcem pohádkového světa Peter Pana a kapitána Hooka a adventury hrajete bez očekávání vtipných dialogů a lechtivých scén, pak směle do toho.


antstream