🎮 Check out The Top 10 Consoles owned by MobyGames community!

atari missile command

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
83
Na začátku se ocitnete někde ve velkém systému pasáží, obchůdků a kin nějakého gigantického zábavního řetězce. Úkol je jasný, množí se tu přerostlí pavouci, eliminovat většinu, zabít silnějšího bosse ve sklepení a vyjet výtahem na střechu, kde se odehrává další úroveň. Nic těžkého, ale musím uznat, že atmosféra není zas tak špatná. Co mě potěšilo, je něolik druhů zbraní. Například "hřebíkomet", známý ze slavného Quaka. K dispozici však i pistolka, kuše, brokovnice, nebo sprej proti pavoukům. Při nastavení grafiky na maximální zobrazení hra sice nevypadá jako Unreal, ale hrát se rozhodně dá. Znám freeware hry s mnohem horší grafikou. Co dodat? Tahle hra stojí za to, zkuste sejmout pár pavouků!
70
FreeHry.cz (May 12, 2002)
Grafika sice není špatná, ale mám dojem, že je o několik let zaspala svou dobu. Na chvilkové zabavení to stačí, ale jestliže u hry strávíte delší dobu, začne vám připadat trošku stereotypní, ale možná je to jen můj názor a právě vám se hra bude líbit, stáhněte si jí a uvidíte.
70
Plné Hry (Jul 04, 2005)
Potřebovat jej budete velice často, oni pavouci se totiž s pozemskými obyvateli ani v nejmenším nemazlí. Ba právě naopak. Skáčou, plivou a koušou, tudíž je potřeba s nimi co nejdříve skoncovat. Do začátku jste vybaveni teprve jednoduchou zbraní vystřelující šípy. Postupem času šak budete nacházet kousky daleko použitelnější a výkonnější, ovšem zlepšovat se budou také schopnosti vašich protivníků stejně jako jejich počet. Také s výkonnější zbraní tedy budete muset být neustále ve střehu a vždy co nejobratněji a nejrychleji zasadit aktuální potvoře požadovaný počet ran. Po technické stránce není hra žádným detailním skvostem, ačkoliv chutě současných hráčů bezesporu ukojí. Nač tedy ještě čekáte – stahujte tuto podařenou filmovou hříčku.
60
GameHippo.com (May 15, 2002)
The 3D doom environment is neat as well as the animation of the spiders. The map feature (press M) is very useful. However the graphical representation of the levels lacks in lighting and detail, which perhaps you are used to from other FPS games (even freeware FPS).


atari mania