Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Game Over in Machinimation Windows Main menu

MISSING COVER

Genre
Perspective
Gameplay
Setting
Misc

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
96
Freegame.cz (Aug 18, 2005)
Technickému zpracování není prakticky co vytknout, holt Q3 engine je Q3 engine. Od pěkných trilineárně filtrovaných textur po maximální rozlišení 1024x768 s dynamickým stínováním (které je mimochodem na úrovni leckterého komerčního titulu) po propracované zvuky a fyzikální modely. Vše je zpracováno na výbornou a na freewarovku drží titul pomyslnou laťku až neuvěřitelně vysoko!
94
FreeHry.cz (Mar 13, 2005)
Dnes pro vás máme opravdový skvost. Pecku postavenou na Quake 3 enginu! Je tedy jisté, že grafika je na mnohem lepší úrovni, než by jste od freeware mohli čekat! Ale to není vše. Navíc hra nabízí vynikající multiplayer a hlavní postavu dokonce nadabovala samotná Lucy Liu! A to samozřejmě zcela ZDARMA!
90
Plné Hry (Mar 26, 2004)
Hra má sice poněkud větší velikost než obvykle, ale pokud hledáte kvalitní zábavu, může být pro vás Game Over přijatelnou volbou. Jestliže dohrajete singleplayer, stále tu je ještě multiplayer, kde si můžete své schopnosti poměřit s přáteli po síti. Zkuste, tato hra se vám bude určitě líbit.
80
Techtite (2004)
If offered for even 10 bucks this singular level would be nothing without a few more levels. For free, this is a cute idea, and a fun tie-in to the actual series.
80
Hrej! (Jul 25, 2008)
Mezi největší devizy celého titulu ale spadá jak multiplayer, tak výtečné futuristické audiovizuální zpracování, za které by se v době vydání nemusela stydět kdejaká béčková komerční hra. Game Over in Machinimation představuje jasný hit pro všechny, kdo mají rádi 3D akce a jsou už znuděni tím, co na ně neustále chrlí komerční vývojáři.


antstream