Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users Say

Category Description User Score
AI The quality of the game's intelligence, usually for the behavior of opponents. 3.8
Gameplay How well the game mechanics work and the game plays. 4.0
Graphics The visual quality of the game 3.6
Personal Slant A personal rating of the game, regardless of other attributes 3.8
Sound / Music The quality of the sound effects and/or music composition 4.2
Story / Presentation The main creative ideas in the game and how well they are executed. This rating is used for every game except compilations and special editions which don't have unique game content not available in a standalone game or DLC. 3.0
Overall User Score (5 votes) 3.7


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
100
VictoryGames.pl (Dec 24, 2010)
Platformowe strzelanki, głównie za sprawą szybkiej akcji, są atrakcyjnym gatunkiem gier. Gdy dorzucimy do tego rozwijanie postaci, rozwiązywanie questów oraz rozbudowany świat gry, wychodzi znakomity wynik. I wynik ten ma swoje odzwierciedlenie w wystawionej przeze mnie ocenie. Pojawienie się jej w serwisie w takim dniu to nie przypadek. Co może być bowiem bardziej świątecznego od hordy martwych zombie, które już nigdy nie zagrożą Świętom? Nawet Grinch się chowa.
90
FreeHry.cz (Jul 23, 2010)
Skoro se mi až chtělo napsat „povinnost pro všechny akčněji laděné hráče“. Raději však zůstanu u lety prověřeného verdiktu – druhému Gun Girl toho moc nechybí, naopak – nabízí toho skutečně hodně a to ve vskutku vrchovatých porcích. Hřích nevyzkoušet.
90
Hrej! (Jun 25, 2010)
Těžko hře něco vytýkat, zábava teče proudem, tempo na vysoké úrovni a přitom jednoduché ovládání, které padne do ruky. A vězte, že ani grafika a zvuky nic nekazí, právě naopak, jsou jedním slovem brilantní a parádně sednou do konceptu. Doufám tedy, že už stahujete a těšíte se na konzistentní nerušenou pestrou akci, jakou GunGirl 2 bezpochyby je.
80
Plné Hry (Sep 03, 2010)
Na rozdíl od řady jiných freeware her, které se urputně snaží být uměním, si Gun Girl 2 na nic nehraje a servíruje krystalicky čisté vraždění zombies, tak jak bylo v módě někdy kolem roku 1990. K zábavnému vystřelování mozků nemrtváků si sice musíte vypnout mozek svůj, ale to už je na poli stříleček tak nějak tradicí.
 
GameStar (Germany) (Aug, 2010)
Das coole Retro-Jump&Run mit der Feigenblattstory (Kultisten öffnen die Hölle, dann: aua, aua) ist zwar primär 2D-Splattergeballer, schnippelt aber Kopierenswertes aus Gernre-Heiligtümern wie der Metroid- und Castlevania-Serie: zusammenhängende Spielwelt, Entscheidungsfreiheit, optionale Nebenaufgaben, aufrüstbare Waffen und erlernbare Fertigkeiten. Dem deutschen Entwickler Paul Schneider ist damit ein flottes Indie-Kleinod gelungen, dessen regelmäßige Belohnungen Ballerfreunde in einen mächtigen Motivationsstrudel saugen. Aber Vorsicht: Gun Girl 2 wird später knackig schwer.


antstream