Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

Head Over Heels Reviews (Windows)

Published by
Developed by
Released
Also For
90
Critic Score
100 point score based on reviews from various critics.
...
User Score
5 point score based on user ratings.

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
98
Abandonia Reloaded (Apr 08, 2005)
If you have never tried this game before, let me just say that it is one of the most original Puzzle games ever created throughout history! Head over Heels is one of the most unique and challenging games you will ever find.
91
Freegame.cz (Dec 11, 2007)
Jinak musím hru chválit. Samotný průběh je totiž zpracován velmi dobře a je vidět, že autoři se skutečně snažili. Věřím tomu, že to také oceníte. Až na výše popsané nedostatky se skutečně jedná o velmi dobrý remake hry, kde dvě postavičky prochází světem a řeší nejednu logickou úlohu. Protože podobné hry se nevidí každý den, jistě vám své doporučení nemusím nějak dlouze popisovat.
90
Plné Hry (Apr 21, 2004)
Head Over Heels je hra, která má na každém rohu překvapení. Při jejím hraní soudobý pařan nevychází z údivu. Jak mohli autoři tuhle nádheru, byť ve výrazně horší grafice, vecpat do omezené paměti osmibitových počítačů? Těžko se to chápe, ale nakonec: to může být všem ve výsledku jedno. Stačí, že to dokázali a přinesli skutečně parádní herní zážitek – a že se podobně vytáhli i autoři novodobého remaku. Head Over Heels je tak jednou z nejpodařenějších freewarovek všech dob a rozhodně si zaslouží maximální pozornost všech.
90
Hrej! (Nov 08, 2005)
Hraní spočívá v procházení desítek, ba i stovek místností, rafinovaném využívání předmětů, řešení obtížných hádanek mechanického rázu, zbavování se nepřátel a sbírání klíčových objektů, to vše je zaštítěno zajímavou zápletkou. Komu nestačil jediný pohled na fantastické screenshoty, nechť je ujištěn, že tohle je jedna ze zatraceně nejlepších volně šířitelných her všech dob!
90
Clubic (Dec 01, 2003)
Ce genre de jeu, très en vogue au temps des machines 8 bits a vécu mais on le retrouve avec plaisir dans le cadre d'un jeu gratuit aux graphismes sympathiques.
80
VictoryGames.pl (Dec 15, 2004)
Muszę przyznać, że jest to jedna z lepszych gier, jakie pojawiły się pod szyldem Retrospec. Nie dość, że efekty dźwiękowe i grafika są jak na darmową produkcję bardzo dobre, to jeszcze świat, który przyjdzie zwiedzić jest, krótko mówiąc, ogromny. Minie sporo czasu zanim uda się ukończyć misję, co przeczy stereotypowi darmowych gier, jako małych i nie wymagających poświęcania czasu.. Jeśli ktoś lubi przygody w starym, dobrym stylu, Head Over Heels z pewnością go zadowoli.