I Was a Vegas Showgirl Reviews (Windows)

I Was a Vegas Showgirl Windows Title screen

MISSING COVER

Released
Platform
71
Critic Score
100 point score based on reviews from various critics.
...
User Score
5 point score based on user ratings.

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
80
Plné Hry (Apr 29, 2011)
Nebuďme ale hnidopichové. Vegas Showgirl je pěknou svěží adventurou se zajímavým příběhem a s jednou či dvěma chybkami, které vám sice mohou hraní trošku znepříjemnit, ale co je v životě dokonalé? Nakonec, třeba to byla jenom moje vina, že jsem Sissy nezachránil.
80
Hrej! (Nov 27, 2010)
Tedy, jisté je jedno – dostat se k bossovi a ukrást klobouk nebude jej tak snadná záležitost a tvůrci se setsakra snažili, aby ji ještě ztížili. Ale to vůbec nevadí, ba naopak - I Was A Vegas Showgirl je velmi zábavnou a kvalitní adventurou s neotřelým vizuálním kabátkem a tajemnou hudbou na pozadí. Fajn záležitost na zpříjemnění jednoho mrazivého večera.
75
Freegame.cz (Mar 25, 2011)
Hra to není dlouhá, ale atmosféra a grafika vás na jistou dobu vtáhne. Nevím, co je to za bug, ale když dáte u hry load, objevíte se hned v místnosti s hlavním padouchem, kterého musíte nějak slovně a logicky pomocí objektů v místnosti přechytračit. Kdo si chce užít celou hru, nechť dá „New game“.
60
VictoryGames.pl (Sep 13, 2011)
I Was a Vegas Showgirl jest w pewnym stopniu nietypową grą przygodową, która jednak pomimo pierwszego wrażenia, mechaniką zabawy nie odbiega w jakimś dużym stopniu od innych produkcji typu – adventure. Jak dla mnie 3/5.
60
Softonic (Dec 01, 2010)
I Was a Vegas Showgirl is a short adventure game, but still suffers from a couple of annoyingly slow features. You cannot advance text, so you're left to read the conversations at the same speed. When you need to repeat something to figure out a puzzle, it can get pretty tiresome. The slowness of I Was a Vegas Showgirl is a pity, as it's an amusing little project that would be much better with a bit more zip. If you're a fan of games like the Sam & Max series, you might enjoy I Was a Vegas Showgirl, although it can be frustrating at times.