Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Idinaloq Windows From the intro

MISSING COVER

Published by
Developed by
Released
Platform

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
86
FreeHry.cz (Aug 23, 2001)
Máte-li rádi vesmírné střílečky a renderovanou 3D grafiku proloženou manga obrázky, je tato hra určena právě vám. Vžijete se do jedné ze čtyř japonských dívek, usednete do rakety a vydáte se do vesmíru, kde budete bojovat proti nepřátelům. Grafika je velice pěkná, hudba se poslouchá také velmi dobře.
80
GameHippo.com (Aug 19, 2000)
It's worth the download even though the game is in Japanese! The graphics brings you into a realistic 3D space adventure with lots of shooting. You are a young female pilot trying to defeat the enemy. You have to use your weapons and energy shield wisely. Use the arrow keys, return and spacebar to control your ship and your weapons. You have three stages to play. Even though the game is in Japanese, the homepage has an English section which explains about the game and its characters.
75
Freegame.cz (Aug 25, 2001)
Idinaloq je zajímavou hrou ve kterí stavíte různé objekty z kostek a částiček. Celá hra je udělána v pěkném 3D módu a u tvorby zajímavých věcí se jistě nebudete nudit.
60
Hrej! (Jul 28, 2007)
Grafická stránka sice není vyloženě odpudivá, ale je na ní vidět, že se nejedná o poslední výkřik techniky. Navíc je defaultní rozlišení nastaveno nepříjemně nízko, což výsledný dojem zase jenom snižuje. Nejsou zde žádná omezení, ať už v počtu životů, nebo kapacitě nábojů. Pokud se vám stane (a jakože stane), že vás jednoduše rozšmelcují, stačí klepnout na Continue a smažíte vesele dál. Idinaloq je zkrátka takový mírný nadprůměr, který možná zaujme fanoušky stylu manga, ale shoot’em up-oví fajnšmekři nad ní jen ohrnou nos.


antstream