Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
The Infinite Ocean Windows Title screen / start menu

MISSING COVER

Released
Also For

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
80
VictoryGames.pl (Jul 18, 2008)
Infinite Ocean trudno nazwać nawet grą. Niby mamy jakąś tam interakcję z otoczeniem, ale jest to raczej forma opowiedzenia pewnej historii i parę refleksji nad życiem i temu podobnymi sprawami. Jest to dzieło wyjątkowe, chociaż pewien jestem że nie pobije rekordów popularności ze względu na swoją niszowość. Gra spodoba się jedynie ludziom którzy nie boją się czytania w grze, lubią mroczno-depresyjne klimaty i potrafią trochę pokombinować, bo czasem z hasłami trzeba zrobić parę pokrętnych rzeczy. Osobiście bardzo wbiła mi się w pamięć ta niecała godzina którą poświęciłem na ukończenie Infinite Ocean. Jeśli spełniasz parę warunków które podałem wyżej, uważam że będziesz miał podobne odczucia (o ile jeszcze znasz angielski), osobom nastawionym na akcję w grze, absolutnie odradzam to małe dziełko.
75
FreeHry.cz (Feb 03, 2009)
The Infinite Ocean zajisté není hra pro každého. Pokud však umíte slušně anglicky, nemáte nic proti čtení, hry hrajete pro zábavu a rádi se seznámíte s novým zajímavým příběhem s nejistým koncem, pak s touhle adventurou zkrátka nemůžete šlápnout vedle.
74
Plné Hry (Feb 14, 2009)
Pokud máte rádi optimistické adventury, kde je vám od začátku jasná linie kterou směřujete a oč se pokoušíte, asi byste měli zapátrat po jiné hře. Pokud se naopak nebojíte přemýšlet a trochu více filozofická hra s temným zasazením vám vyhovuje, vyzkoušejte The Infinite Ocean. Ostatně technická stránka je velmi příjemná.
73
Freegame.cz (Oct 25, 2006)
TIO není příliš dobře stravitelná hra - je černá, depresivně a filozoficky laděná a relativně krátká, takže se jí většina z vás vyhne. Pokud po ní ovšem sáhne někdo, kdo vidí dál než na krev a vyhřezlé vnitřnosti rozplácané po Doomovských chodbách, zcela učitě nebude zklamán.
70
Hrej! (Oct 09, 2006)
The Infinite Ocean je nenápadný, na pohled možná trochu nevzhledný, ale maximálně atmosférický příběh. Adventura s renderovanou grafikou, která se dobrovolně noří do stínů, je dílem Jonase Kyratzese – a tohle jméno si dobře zapamatujte. Málokdo projevuje na freeware scéně podobnou scénáristickou dovednost.


antstream