Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Kingsborn Windows Story

MISSING COVER

Released
Platform
Genre
Perspective
Gameplay
Setting

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
90
FreeHry.cz (Aug 29, 2001)
Naštěstí, nebo spíše bohužel má Kingsborn pouho-pouhé tři levely, ale vězte, že ani ty není žádná brnkačka dohrát a mimo ně je tu i mód "boj v aréně", do které se nahrne několik desítek různých protivníků a způsobem všichni proti všem se začne hledat ten nejlepší. Již výše jsem se zmiňoval o tom, že grafika i efekty jsou naprosto dokonalé a pohrdnul by s nimi asi opravdu jen blázen a všeho všudy bych počet kvalitnějších volně šiřitelných akčních titulů spočítal určitě na prstech jedné ruky a to i po nepěkném zážitku s motorovou pilou.
84
Freegame.cz (May 12, 2002)
Zatím co nedotáhlý, ale docela zábavný mód kariéry vás nezabaví na moc dlouho dobu, skoro dokonalý souboj s Boty, tedy počítačovými protivníky v Botmatchi, vás pobaví na obu delší. Frag limit si můžete nastavit od 1 do 100, takže o zábavu máte na chvíli postaráno ;o). Aréna je oproti misím v kampani o něco lepší, takže se vám jen tak neokouká. Co dodat? Snad jen, že stahujte...
80
Hrej! (Jul 02, 2006)
Kingsborn je relativně variabilní co do prostředí, i když design levelů je značně chudý na objekty a spíše pravoúhle wolfensteinovský. Jen ve skále se odehrávající úroveň překvapí trochu méně pravidelnými tvary. Dnes už odbugovaná střílečka ale rozhodně patří k tomu lepšímu na scéně – a začínajícím programátorům v nejhorším může nabídnout s instalačním balíčkem šířený zdrojový kód a kompletní dokumentaci.
70
GameHippo.com (Apr 11, 2001)
The 3D graphics surrounding the gameplay is neat - I would especially give credit to the level "The Maze" which superior to all other levels. There is also a multi-player network mode to play against friends over the Internet (you need to know your PC's IP number). The gameplay is of course about shooting down attacking bots (who happily try to kill you), and to pick up guns and health. If you get killed, click on mouse button to regenerate yourself. Tip: There are elevators too!


antstream