Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

.kkrieger: Chapter 1 Reviews (Windows)

.kkrieger: Chapter 1 Windows Title screen

MISSING COVER

Published by
Developed by
Released
Platform
75
Critic Score
100 point score based on reviews from various critics.
...
User Score
5 point score based on user ratings.

User Reviews

Shadow good, linear bad Gargaj (93) 3.8 Stars3.8 Stars3.8 Stars3.8 Stars3.8 Stars

Our Users Say

Category Description User Score
AI How smart (or dumb) you perceive the game's artificial intelligence to be 2.6
Gameplay How well the game mechanics work (player controls, game action, interface, etc.) 3.2
Graphics The quality of the art, or the quality/speed of the drawing routines 4.2
Personal Slant How much you personally like the game, regardless of other attributes 3.2
Sound / Music The quality of the sound effects and/or music composition 3.2
Overall User Score (11 votes) 3.3


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
90
Plné Hry (May 31, 2010)
Nicméně, ani po hratelnostní stránce na tom není .kkrieger nijak žalostně. Hra obsahuje jediný level, avšak s řadou nepřátel, bossů a zbraní dovede zabavit na několik desítek minut. Hlavní roli přesto hraje engine a objevování, co všechno se povedlo do 97,280 bajtů vtěsnat. Máme tu volumetrické stíny, takže při každém vystřelení raketometu se prostředí prohýbá pod pohybujícími se stíny. Máme tu základní fungující fyziku a máme tu i perfektní level design.
80
Hrej! (Nov 23, 2008)
.kkrieger je naprosto pozoruhodným výtvorem, kterému na freeware scéně může konkurovat jen málokdo. Nám už zbývá jen čekat, co přinesou další plánované kapitoly, které by podle slov autorů měly přinést mnoho nového.
80
Clubic (Feb 25, 2008)
Ce projet est encore en développement et seul le premier chapitre du jeu est pour le moment disponible, mais ca vaut déjà le coup d'oeil !
80
Freegame.cz (Mar 19, 2006)
Na hře je právě nejpřitažlivější fakt, že má opravdu nádherné zpracování a zanedbatelnou velikost. Náplní se ovšem jedná mírně nadprůměrnou doomovku, kterých tu už bylo nespočet. Umělou inteligenci se autor prozatím nezabýval a celé to vyřešil stylem ala Serious Sam, tedy že nepřítel, který vás spatří, po vás automaticky půjde. Možná mi to neuvěříte, ale dlouho jsem váhal, kolik nakonec celému projektu dát procent. Náplní by si hra zasloužila tak 60% a za zpracování bych neváhal vložit i plný počet, tedy 100% bodů. Nakonec jsem zvolil prosté řešení a jednoduchým matematickým výpočtem jsem dospěl k výslednému hodnocení 80%. Doufejme jen, že se v budoucnu dočkáme i té dlouho slibované plné verze, která všechny nedostatky eliminuje na minimum.
40
VictoryGames.pl (Jun 28, 2008)
A tymczasem podsumujmy wszystkie ZA i PRZECIW. W zamian za piękną grafikę i małe rozmiary odebrano nam długość gry i "miodność". Trudno to w takim razie polecać komukolwiek jednak spróbuję. Jeśli masz w miarę mocny komputer proponuję zobaczyć przynajmniej co to jest i jakie możliwości mają twórcy dzisiejszych gier freeware. Pamiętać jednak trzeba że nie jest to cudo, tylko przykład na to co można zrobić gdy ekipa się postara. Szkoda tylko że zazwyczaj team skupia się tylko na jednej rzeczy.