Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Knightsquire Windows Oh, that lazy squire

MISSING COVER

Released
Platform

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
80
FreeHry.cz (Mar 29, 2007)
Nebýt kratičké délky, byl by Knightsuire vzhledem ke své vynikající hratelnosti a pečlivé pixel-art grafice nezapomenutelným titulem. Takhle se jedná alespoň o nadprůměrný zážitek.
80
Clubic (Feb 25, 2007)
Même s'il ne vous occupera pas longtemps, Knightsquare devrait tout de même vous amuser par son humour (pour les anglophones) et par sa réalisation qui devrait vous rappeler de bons souvenirs si vous étiez un amateur des jeux précités.
80
Freegame.cz (Oct 31, 2006)
Grafika, hudba, zvuky... vše je pojato minimalisticky, ale přesto to jako celek působí dobře. Herní doba by mohla být delší, ale jako oddychovka na pár minut (pro někoho klidně desítek minut) je to ideální hra. Čeština našinci taky bodne a pár vtípků dokázalo vyloudit úsměv na tváři i takovému morousovi jako jsem já:-).
80
Adventure Island (Apr 06, 2008)
Een ontzettend leuke adventure waarin de grafische stijl en de humor me enorm aanspreken. Van mij had hij veel langer gemogen!
60
Hrej! (Aug 08, 2006)
Děj sám není příliš podstatný, zápletka o zaseknutých dveřích a netrpělivém králi čekajícím na to, aby mohl svému rytíři udělit nový úkol, nijak nenadchne, ale princip přepínání mezi dvojicí hrdinů je něčím, pro co se vyplatí 800 kilobajtů velký soubor s Knightsquire stáhnout, přestože nemá žádnou hudbu a dohrát jej lze během několika málo minut. Pokud by autor vytvořil nějaké pokračování či podobný titul v takhle kvalitní pixel art grafice, bylo by rozhodně o co stát.


antstream