Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Last Rose in a Desert Garden Windows Title screen

MISSING COVER

Released
Platform

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
82
Freegame.cz (Jul 18, 2007)
Jak už jsem naznačil v perexu, dostáváte se do zničeného postapokalyptického světa. Celý příběh je vyjádřen velmi dojemně, slabší povahy vládnoucí anglickým jazykem by se dokonce mohly rozplakat. Vše vidíte netradičně vlastním pohledem, můžete zkoumat prakticky vše. Plynule postupujete nepříliš náročnými úkoly, přičemž se setkáte jen s několika puzzly, jež pozlobí. Největším negativem je délka. Ta fanoušky žánru určitě zklame, se skvělým příběhem se tak rozloučí opravdu brzy. O to větší škoda, když hra vás k sobě doslova připoutá. Grafika, pochmurná hudba a texty navodí vynikající atmosféru, která vás chytne a nepustí. Škoda jen slabší herní doby. Přesto rozhodně vyzkoušejte!
80
Hrej! (Oct 07, 2006)
Jednoduché ovládání, minimum puzzlů a hrací doba, jež se počítá spíše v minutách. Všechno tohle jsou bezesporu zápory, blednou ale před atmosférou, již se daří vytvořit – i díky jednoduše vynikající hudbě. Hře, která slabší povahy může dojmout až k pláči promyšlenými metaforami a působivými obrazy – takové hře lze leccos odpustit. Last Rose in a Desert Garden bych odpustil ještě mnohem víc než prázdné lokace a některé hnusné grafické prvky. Co vy?
75
FreeHry.cz (Jun 26, 2008)
Last Rose In A Desert Garden je zážitek. Bohužel ale zážitek tak krátký, že se stěží stihnete rozkoukat. Pro lidi, kteří si ho z tohoto důvodu ani nevyzkoušejí, ale nemám pochopení.


antstream