Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Published by
Developed by
Released
Platform

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
100
VictoryGames.pl (Jun 22, 2009)
Mimo tej paskudnawej wady, produkcja stoi na naprawdę wysokim poziomie. Polecam ją szczegółnie fanom serii, bo naprawdę świetnie oddaje klimat oryginału w nowy, ciekawy sposób. Sądzę jednak że każdy fan akcji z chęcią sięgnie po ten tytuł gdyż poziom trudności jest przystępny, grafika tylko zachęca, a sama rozgrywka to po prostu miód.
89
Freegame.cz (Feb 02, 2009)
Stručně řečeno tato 2D hra má kouzlo, spád a otrlé nepřátele. Doporučuji vyzkoušet.
76
Plné Hry (Apr 08, 2009)
Grafika je tedy jedním slovem vynikající, hratelnost svižná, pro někoho možná až příliš. Jediné co je možné hře vytknout v globálním měřítku je její krátkost – jeden level je bohužel trochu málo.
70
FreeHry.cz (Apr 14, 2009)
Grafika je vskutku propracovaná a připomíná staré dobré časy. Rádi si zavzpomínáme, kdy jsme se u takovéto pixelové grafiky rozplývali blahem a z efektů, jaké jsou zde, jsme měli jazyk na vestě. Animací najdeme spoustu a líbí se nám, prostředí je krásně detailní, plošinek najdeme opravdu hodně druhů, takže žádný stereotyp. Hudba a zvuky výborně dobarvují old-school atmosféru.
70
Clubic (Feb 17, 2009)
Gratuit et ludique, Legend of Princess est un jeu de plateforme riche et coloré qui ravira sûrement les amateurs du genre. Composé d'un niveau unique, les divers tableaux, sauvegardes automatiques, zones de combats et autres passages cachés prolongeront le plaisir. Avec un clavier ou un joypad, cette petite perle accompagnera parfaitement vos pauses café. À découvrir de toute urgence!


antstream