Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Little Girl in Underland Windows Background

MISSING COVER

Released
Platform

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users Say

Category Description User Score
Acting The quality of the voice or video acting. 4.0
Gameplay How well the game mechanics work and the game plays. 2.7
Graphics The visual quality of the game 3.8
Personal Slant A personal rating of the game, regardless of other attributes 3.8
Sound / Music The quality of the sound effects and/or music composition 4.2
Story / Presentation The main creative ideas in the game and how well they are executed. This rating is used for every game except compilations and special editions which don't have unique game content not available in a standalone game or DLC. 3.5
Overall User Score (6 votes) 3.7


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
75
Freegame.cz (Oct 08, 2008)
Fešná Alenka se společně se svojí originální průvodkyní ocitá v Underlandu, kde se začnou dít věci. O adventuru však moc nejde, do rukou budete spíše brát rozličné zbraně a nekompromisně zabíjet. Nebudu ale předjímat, veselý příběh si užijte sami. Jde o parádní humorné odreagování maximálně na patnáct minut. Jen škoda že ne na delší dobu…
70
Plné Hry (Sep 10, 2008)
K Little Girl in Underland se váže jedna nepříjemnost a sice délka hrací doby. I méně zkušený hráč nebude mít problémy projít celou hrou v době kolem deseti až patnácti minut. Celý průchod je hladký a vlastně se ani nemáte kde zaseknout. Škoda. Nebýt této „drobnosti“ mohlo být hodnocení minimálně osmičkové.
60
Hrej! (Sep 22, 2008)
V adventuře, jež patří k lepším produktům z Bootleg Demakes Competition, ji musíte provést graficky nádherně ztvárněným světem přes řadu překážek a potvor, které na ni v tomto roztodivném kraji číhají. Little Girl in Underland je krásná, poměrně vtipná, originální a kvalitně namluvená hra - bohužel však nesmírně krátká. Po patnácti minutách ji bez problémů dohrajete a pak už budete jen litovat, že uzávěrka soutěže v demacích nebyla až o pár týdnů později. Ačkoliv - princip hry je tomu do značné míry uzpůsoben: činnosti na jednotlivých obrazovkách se neustále opakují, což by při delší hrací době nepůsobilo moc dobrým dojmem. Za krátkou dobu na vývoj zkrátka autor odvedl své maximum.
60
FreeHry.cz (Dec 05, 2008)
Vyřknout verdikt nad Little Girl in Underland je opravdu těžké a rozporuplné. Na jedné misce vah totiž naleznete extrémně krátký herní čas a absenci jakékoliv logické zápletky. Na té druhé ale vykukuje skvělé vizuální zpracování a nezapomeňme ani na humor a parodické prvky. Je tak jen na vás, zda-li si tento počin zahrajete, nicméně myslím, že těch 15 minut za to stojí!


antstream