Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Lost in the Nightmare Windows Title screen

MISSING COVER

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
100
Abandonia Reloaded (Nov 26, 2005)
This is one SCARY game. This story really grabs you in and won't let go. The graphics and music are very atmospheric. The characters are intriguing. If you like horror games, then this is a must. This game will keep you interested from start to finish. I highly recommend it.
90
Plné Hry (May 19, 2011)
Na městečku Karabalta se mi zdálo něco podivného hned od začátku. Všudypřítomná mlha, kvílení vlků a naprostá pustota v ulicích by mě ještě ze soustředění nevyvedla. Stejně tak jako zjištění, že všechno okolo mi připomíná jednu čtrnáct let starou střílečku. Podivná záhrobní hudba hrající ze všech stěn by se také dala překousnout, ale krví zalitá, vzlykající místnost na místě, kde byly původně dveře do mého pokoje? To už je příliš! Co kdybych rychle potřeboval na toaletu!
90
Hrej! (Dec 16, 2005)
Lost in the Nightmare je nádherný, na freeware poli maximálně neobvyklý a silný zážitek, který by si všichni, jejichž připojení na stažení poměrně velkého instalačního souboru stačí, neměli nechat ujít.
80
Freegame.cz (Sep 12, 2006)
Graficky je na tom hra taky celkem dobře. Některé postavy byly převzaté z Half-Lifu, vlastně celý enginy mi připomínal Half-Life. Po hudební stránce je hra jěšte lepší. Hudba je pomalá, napínavá, strašidelná. K tomu si připočtěte množství strašidelných zvuků. Hudba a zvuky hodně přidávají na atmosféře, která je fakt výborná. Z chyb bych zdůraznil jedině trochu těžkopádné ovládání a poměrně dlouhé načítací doby mezi jednotlivými lokacemi. Jinak je Lost In The Nightmare jednoznačnou volbou pro všechny fandy adventur, kteří se chtějí bát.
60
FreeHry.cz (Jul 08, 2011)
To je ve zkratce příběh adventury, která se jinak výrazněji neliší od ostatních titulů vyvedených v Adventure Game Studiu. Lost In The Nightmare tak nabízí typické ovládání i grafický kabát, jenž je doprovázen ucházející hudbou a zvuky. Hra však nenabízí mnoho hádanek, a proto se jedná spíš o interaktivní prožití zajímavého příběhu.


antstream