Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Genre
Perspective
Gameplay

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
74
CyberJoy (Jul 08, 2001)
M Alien Paranoia to przede wszystkim duża dawka humoru z masą prześmiesznych dialogów i gagów sytuacyjnych. W grze występuje blisko 30 typów postaci i wirtualnych zwierząt. W odróżnieniu od innych tego typu produkcji, gra pozbawiona została przemocy. Całość okraszona miłą dla oka i ucha oprawą audio-wizualną, a wszystko to w polskiej wersji językowej, za jedyne 39,95 PLN. Podsumowując, jest to jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem i choć do świata wirtualnej rozrywki nie wnosi niczego nowego, to i tak czas spędzony przed ekranem mojego monitora uważać mogę za niezwykle udany.
70
Gry OnLine (Aug 21, 2001)
Ciężko mi powiedzieć, czy gra wciąga. Początek może zniechęcić każdego(a przecież gra przeznaczona jest dla dzieci które, jak wiemy, nie grzeszą cierpliwością ;), później jest już lepiej, ale z kolei poziom trudności wzrasta. Generalnie trzeba chwilę pograć, po pewnym czasie przestajemy zauważać niedociągnięcia. Jako że nie jest to skomplikowana gra, starym wyjadaczom może nie przypaść do gustu, ale przecież nie dla nich została stworzona. Osobiście byłem momentami znudzony, moje zmysły domagały się jakiejś odmiany, czegoś nowego.
70
Gry Onet (Jul 02, 2001)
Alien Paranoia to produkt skierowany do najmłodszego grona odbiorców (tak do 12 roku życia) i u takiego odbiorcy uznanie z pewnością znajdzie. Dla starszych ta gra się nie nadaje, ale i tak mi się podobała ;)
60
Meristation (Dec 20, 2000)
La adicción, los sonidos de los caracteres, los gráficos muy cuidados, el aprovechamiento de las tarjetas 3D, el pretendido estilo completamente de ‘"cartoon" los diferentes puzzles y laberintos que se han pensado para cada momento, el cuidadísimo vídeo de comienzo.
23
GameStar (Germany) (May, 2001)
Die Umgebung ist zwar bizarr angemalt und hat schön detaillierte Texturen, ist aber sterbenslangweilig aufgebaut. Mit den Animationen und Spezialeffekten sorgt das Programm höchstens für unfreiwillige Lacher. Auch die Steuerung per Maus und Tastatur funktioniert nur so lange gut, wie Sie geradeaus laufen – bei Hüpfpartien auf beweglichen Plattformen hört der Spaß auf.
19
PC Games (Germany) (Oct 04, 2001)
Auch die für ein 3D-Hüpfspiel gut gelungene Steuerung und die netten Rätsel trösten nicht darüber hinweg, dass Alien Paranoia frustrierend schwierig ist. Selbst den Freundschaftspreis von 50 Mark ist dieses Machwerk nicht wert. Investieren Sie Ihr sauer verdientes Geld lieber in Evil Twin.


antstream