Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Mario Forever Windows Choose your language

MISSING COVER

Developed by
Released
Platform

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
96
Abandonia Reloaded (Jun 18, 2006)
Still this is perhaps the best Mario freeware title out there and definitely if you're a fan of the Mario games, you definitely need to check this title out, it's called Mario Forever, highly recommended.
90
FreeHry.cz (Apr 26, 2004)
Jak už bývá dobrým zvykem, přeskočíme přímo k technické stránce hry. Kupříkladu grafika se nijak nevyjímá od ostatních klonů (i když přece jen se jedná do značné míry o klenot), ale je velice pohledná, pestrá a barvitá. Ostatně i jako zvuk. Veškeré dění je skvěle přeneseno -troufám si říci- na zlatém podnose až k vašim bubínkům. Mario Forever tedy není hra s převratným konceptem a doposud neviděným zpracováním, ale bylo do něj vloženo veškeré autorovo úsilí, což je výrazným způsobem rozpoznatelné. Určitě si jej oblíbíte!
88
Freegame.cz (Dec 31, 2004)
Grafika je pěkná, obloha je animovaná, stejně tak jako občasný keřík či tráva. Důležitá je hratelnost. Každopádně, Mario se jednoduše ovládá a krásně hraje. Není problém skočit tam kam potřebujete, čili se hned nenaštvete, že to nejde hrát. V dalších kolech přituhuje, to je pravda, ale když se dáte pozor a udržíte si zbraň, nebude pro vás problém vůbec nic. Myslím, že je to jeden z nejlépe udělaných remaků Maria. Opravdu přínosnou částí je možnost hru uložit, a to vždy po dohrání celého světa. Možná to zní hrozivě, ale svět se skládá jen z několika úrovní, takže ukládání jedině oceníte. A kdyby něco, máte rovnou tři pozice, čili můžete směle do toho! Určitě zkuste!
80
VictoryGames.pl (Jan 04, 2004)
Poszczególne poziomy są dobrze zaprojektowane oraz zróżnicowane, tak więc grać będziemy np. w jaskiniach, grotach, wodzie. Grafika oraz warstwa dźwiękowa znana jest z wersji klasycznej, lecz uległa sporemu ulepszeniu. Gra posiada sporą grywalność.
80
Plné Hry (May 17, 2004)
Hudba se nese ve stylu konzolí raných devadesátých let – a nutno říci, že k infantilní a hravé plošinovce jásavé melodie dokonale sednou. Zkrátka a dobře, i tady Buziol Games zůstali věrni sázce na jistotu a klasice, což rozhodně nebyl špatný tah. A tak by bylo možné uzavřít recenzi úplně: komu se ještě Mario definitivně neznechutil, tenhle podařený klon prostě musí vyzkoušet.


antstream