Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Published by
Developed by
Released
Platform
Genre
Perspective
Gameplay
Narrative

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
100
The A.V. Club (Nov 23, 2009)
In many respects, it owes a great deal to cult favorite Silent Hill 2, a breed of pure psychological horror rare in games and outright scary at times, thanks to The Marionette’s rich illustration, engrossing mood music, and compelling imagery: vacant-eyed porcelain dolls and ominous hanging ropes. Though relatively brief and not terribly challenging, it packs a punch…
93
FreeHry.cz (Mar 09, 2010)
Marionette je několikahodinová záležitost, na kterou ovšem budete vzpomínat daleko, daleko déle. Takže pokud jste milovníky kvalitních adventur a silných herních zážitků, pak není nad čím váhat.
90
Plné Hry (Mar 22, 2010)
Vývojáři z týmu Auriond se v Marionette snažili vrátit doby starých a kvalitních adventur ale s novějším kabátkem. Nemá tedy smysl hanit absenci novátorských prvků. Z minimálních negativ hry zamrzí snad jenom místy ne zcela pochopitelné questy a s nimi související absence plnohodnotného návodu na anglickém internetu. Berte to však jako soud od člověka, který odjakživa tíhl k poněkud akčnějším herním zážitkům, než je adventurování. Milovníci kombinování a objevování se tedy ani nemají nad čím zamýšlet.
80
Hrej! (Jan 03, 2010)
Kdo se přes dílčí nedostatky v interface přenese, dočká se překvapivě trvanlivého zážitku. Poctivě napsaná adventura klasického střihu, ovšem s neobvyklou stylizací a velmi dobrým scénářem, středně obtížná, občas trochu frustrující – ale povětšinou inspirativní a myšlenkově hodnotná. Taková je The Marionette, možná nejlepší volně šiřitelná adventura roku 2009.
80
Freegame.cz (Apr 19, 2008)
Sympatická anglicky napsaná adventurka The Marionette vypráví příběh Martina, sochaře a starého mládence v jedné osobě, který se snaží jakž takž protloukat životem ve městě. Specializuje se na modelování lidských figur, často si "živáčky" zve domů do šera na pózování...
70
Softonic (Nov 10, 2009)
The artwork and story are what make The Marionette a good game. Some of the point and click gameplay is a bit arcane and just irritating. At one point I could see exactly what I had to do, but my character wouldn't do it until I have looked (pointlessly) at everything else in the area. This type of 'puzzle' is annoying, as it is simply guesswork, and doesn't allow you flexibility with your solutions. Despite its drawbacks, the The Marionette has a strong enough storyline to keep players searching for answers.


antstream