Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
90
Adventurespiele (May 19, 2005)
Auch dieses Spiel ist wieder auf der Grundlage von Redewendungen aufgebaut, genau wie der erste Teil. So hast Du es z.B. mit Kummerkasten, Jammerlappen und Sand im Getriebe zu tun.
74
Freegame.cz (Dec 04, 2006)
Ponořte se do velmi zajímavého světa, plného nevšedních zážitků, světa, kde vyhrává pouze ta nejsilnější slepička pod sluncem. Jak už název napoví, jedná se o pokračování známé hry, která je tentokrát ve formě adventury. I když její délka je dosti omezená, rozhodně nepočítejte s tím, že byste vše dohráli během chvíle. Obtížnost na některých místech je dosti obrovská a výhodu mají zejména ti, kteří dobře ovládají německý jazyk.
70
Plné Hry (Apr 17, 2005)
Grafika je bez konkurenčně, Phenomedia umí dělat hry, všechny interiéry jsou velmi detailně propracované a hra se stínem v temném pokoji docela nahání mráz po zádech. Pokud jde o ozvučení, tak hraje ponurná hudba, která se perfektně hodí k již tak strašidelné grafice. Pokud máte rádi sérii Moorhuhn a pak si stáhněte tuto hru, nebudete toho litovat.
70
Adventurearchiv (Feb 04, 2005)
If I weigh all aspects, the bottom line is for me an ambivalent impression. But I liked Moorhuhn 2 better than its predecessor because it's to a large extent a quite beautiful, varied and entertaining game with some weaknesses concerning the puzzles, particularly in the first half.
60
PC Games (Germany) (Mar 07, 2005)
Spielumfang und Rätseldichte des klassischen Point&Click-Abenteuers sind zwar nicht gigantisch, für 15 Euro ist man aber immerhin einen Nachmittag beschäftigt. Skeptiker testen vor dem Kauf die kostenlose XS-Version, den Download finden Sie unter "Links zum Thema".