Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
100
Plné Hry (Mar 04, 2011)
První chvíle v Octodadu mohou být dezorientující, ale právě výjimečnost hry v hratelnosti, stylizaci i příběhu je jejím absolutním kladem, nikoliv záporem. Až se v závěru objeví protagonistův arch enemy v podobě sushi kuchaře a začne ho honit po domku plném členů rodiny, kteří se za svého otce možná postaví a možná taky ne, teprve oceníte, jak unikátní herní kousek oproti šedi stejně vypadajících stříleček a adventur se vám právě dostal do rukou.
90
Hrej! (Mar 15, 2011)
Octodad je velmi šílenou záležitostí, není divu, že se dostala mezi finalisty letošního ročníku IGF, což je samo o sobě punc kvality. A tak už nebudu zdržovat, větší instalační balík se rozhodně vyplatí stáhnout.
89
Freegame.cz (Dec 30, 2010)
Hru doporučuji průběžně ukládat, neboť za vaši nešikovnost a pomalost ztrácíte životy, tak abyste zbytečně neopakovali již dříve splněný quest. Už delší dobu jsem nehrál něco tak originálního vtipného a zábavného.
84
Octodad is a shining example of how indie titles are becoming the go-to place for new ideas in game play and innovation. I sincerely wish the students who made this game expand on this idea, as a longer, more streamlined game is something the gaming world needs to play.
80
This game is hilarious, although short. Movement is accomplished through a complex series of controls, which would be frustrating in any other game, but entirely suits the humor. Octodad is an octopus trying to walk and act like a human, which makes for hilarious gameplay.
80
Softonic (Nov 16, 2010)
Octodad is a tough game, but it's consistently hilarious and bizarre. While the camera angles could be improved sometimes, it's such a breath of fresh air that gamers everywhere should check it out. If you're tired of macho shooters like Call of Duty, Octodad will be your savior!
75
FreeHry.cz (May 25, 2011)
S okolními předměty můžete pohybovat či je rovnou uchopit, což má na svědomí povedený fyzikální engine. Hra je navíc vyvedena rovnou ve 3D grafice, která nabízí pěkné textury a detaily. Nechybí pochopitelně hudba ani zvuky. Octodad není běžnou adventurou, jelikož většinu času se člověk bude prát s chůzí a ovládáním. Byla by ale škoda, kdybyste této hře nedali alespoň šanci.
 
GameStar (Germany) (Oct, 2013)
So witzig die Idee, so skurril fällt auch die Steuerung aus. Mit der linken und rechten Maustaste bewegen wir Oktodads Füße, ein Druck auf Space wechselt zu den Händen. Wenn wir uns zu »unmenschlich« benehmen, hegt unsere Familie Verdacht. Oh, haben wir schon erwähnt, dass wir von einem Koch verfolgt werden, der uns zu Sushi verarbeiten will? Ach, am besten, Sie probieren das urkomische Oktopus-Abenteuer gleich selbst aus.


antstream