🎮 Check out The Top 10 Consoles owned by MobyGames community!

atari missile command
Phobia III: Edge of Humanity Windows Main menu

MISSING COVER

Published by
Developed by
Released
Also For
Genre
Perspective
Gameplay

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
91
FreeHry.cz (Jul 10, 2002)
Nebýt velikosti, jakou hra má, dal bych jí o něco vyšší hodnocení. Jak jsem tak zkoušel, velikost hry by se bez oněch animací dostala na necelou polovinu toho, kolik má nyní a zabírala by pak necelých 40 MB, což je rozhodně schůdnější než oněch 90, ale doufejme, že to autory ještě napadne udělat nějakou lite verzi. Nicméně i tak si myslím, že čekání se vyplatilo a Phobia III: Edge of Humanity je skvělou hrou a mohu ji s klidným svědomím doporučit opravdu každému příznivci akčních her, ve kterých je třeba občas. strategicky uvažovat.
90
GameHippo.com (Jul 09, 2002)
I had a hard time rating Phobia III. Its appearance is clearly excellent; however, I was not sure whether I should grant a game which suffers from very repetetive gameplay and an insane difficulty level a 5/5 rating. In the end, I decided to stay with a 4/5 rating. However, if the authors manage to do something about the repetetiveness and maybe add some sort of difficulty setting which makes it possible to lower the difficulty enough for the game to appeal to casual players, I see nothing that would keep it from being rated 5/5. UPDATE: With the arrival of the new rating system, I changed the game's rating to 9/10, which more accurately reflects my opinion of the game - very good, but not yet perfect.
82
Freegame.cz (Jul 16, 2006)
Nicméně je Phobia III hrdým následovníkem kultovní akční řežby, jíž však velice konkuruje například Crimsonland, jenž netrpí výše zmíněnými neduhy. Avšak dozajista stojí třetí díl Phobie za vyzkoušení, takže neváhejte ani vteřinu!
80
Hrej! (Mar 30, 2006)
Grafika byla oproti minule značně vylepšena, celé prostředí je mnohem detailnější a na Phobii III se kouká opravdu dobře. Hudba dobře podtrhuje strhující tempo hry a zvuky rovněž v ničem nezaostávají. Phobia III je řemeslně velmi dobře odvedená práce, škoda jen té přestřelené obtížnosti.
40
VictoryGames.pl (Oct 15, 2006)
Phobia w porównaniu do Crimsonland jest grą strasznie trudną, gdzie bez dobrej strategii nie da się przejść pomyślnie żadnej misji. Jest to produkt dla bardziej wprawionych graczy, ale nawet dla tych mniej doświadczonych stanowi dobrą rozrywkę. Jak każda gra tego typu tak i ta zasługuje na uwagę tym bardziej, że jak już wcześniej wspominałem jest to produkt darmowy, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by samemu wyrobić sobie o niej opinię.


Atari Asteroids