Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Released
Platform
Genre
Perspective
Gameplay
Setting

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
100
GameHippo.com (Oct 07, 2002)
Gun Viper is simply a great game. There could be a couple more levels, but the game is so much fun to play over and over again that I did not take anything off it's overall score for the games shortness. An awesome shooter that I cannot recommend highly enough.
84
Freegame.cz (Jan 31, 2006)
Po technické stránce se jedná o příjemný nadprůměr. Grafika je převedena do líbivého 3D kabátku, který se mně osobně velice zamlouval – jsem si však vědom toho, že ne každý musí s tímto názorem souhlasit. Zvuková kulisa se taktéž vyvedla. V podstatě tu není o čem dlouho hovořit. GunViper je zkrátka a dobře neskutečně návykovou akční peckou, která musí oslovit každého rozumného hráče.
79
FreeHry.cz (Aug 21, 2007)
Celkově se Gun Viper velmi povedl a zabaví mnohé hráče všech věkových kategorií. Pěkné propracování všech aspektů se v důsledku promítá na výsledném hodnocené, čili doporučuji stáhnout.
60
Hrej! (Nov 08, 2005)
Bohužel, GunViper nemá až takový spád, aby to byla opravdová zábava. Příjemné je, že se tu a tam změní prostředí, v němž se ten který level odehrává, ale herní styl zůstává stále stejně tupý. Je to zvláštní: někdy to nevadí, tady to ale působí až iritujícím dojmem. Možná je to i kvůli nízké adiovizuální atraktivitě, protože jak modely tak efekty jsou velmi primitivní. GunViper není až takový propadák, v žánru top-down stříleček už tu ale byly podstatně lepší kousky.


antstream