Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Published by
Developed by
Released
Official Site
Platform

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
100
Pushover is simply a brilliant game with several different dominoe types (for example splitting, exploding, vanishing)and you will return to this game again and again just to finish one more level. A must-have!
92
FreeHry.cz (Mar 04, 2007)
Audiovizuální stránka Pushoveru skutečně není to, co by dnes na první pohled přilákalo masové hráče. Nicméně neurazí, a člověk staršího data vydání možná i uroní nejednu nostalgickou slzu. Pokud nepatříte mezi jedny z hráčů, jejichž životní styl spočívá v „co nemá grafiku jak Oblivion nehraju“, rozhodně můžete pod nepříliš atraktivní slupkou najít parádní hru, která vám navíc díky přiloženému editoru levelů vystačí na opravdu hodně dlouho.
85
Retro Gamer (Sep 14, 2006)
Even without the promise of an additional 100 levels to utilise five unique and entirely new block types (making it also something of a pseudo-sequel), this is a wonderful remake and one that is entirely free of charge. With most levels not requiring much time to complete, this is also the perfect office game to play when management isn't looking.
80
VictoryGames.pl (Jun 14, 2006)
Nie ma limitu czasowego na ukończenie etapu. Tykający zegar pokazuje jedynie jak długo można liczyć na "tokena", czyli ponowną próbę ułożenia klocków. Dla tych, którzy przygotowane poziomy są zbyt proste, mogą spróbować swych sił w walce z edytorem lub łamigłówkami przygotowanymi przez innych. Polecam fanom łamigłówek i raczej tylko im.
80
Freegame.cz (Jun 15, 2006)
Škoda, že autoři více nedbali na zpracování. Připomíná spíše kvalitu původního titulu než hry 21. století. Stačilo by trochu oživit barvy a zlepšit rozlišení, ale budiž. U logických her není vzhled to nejpodstatnější. Pokud si chcete užít spoustu zábavy společně s malým inteligentním tvorem, pak určitě stahujte.
70
Plné Hry (Jun 09, 2006)
Technická stránka se pak od starší verze, kterou jsem měla tu čest hrát před mnoha lety nedočkala příliš mnoha inovací, což je v každém případě škoda. I přes to však hra na první pohled vypadá příjemně a milovníkům logických her se každopádně zalíbí.


antstream