Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Published by
Developed by
Released
Platform

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users Say

Category Description User Score
Acting The quality of the voice or video acting. 3.7
Gameplay How well the game mechanics work and the game plays. 4.0
Graphics The visual quality of the game 4.3
Personal Slant A personal rating of the game, regardless of other attributes 4.2
Sound / Music The quality of the sound effects and/or music composition 4.2
Overall User Score (6 votes) 4.1


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
85
FreeHry.cz (Sep 01, 2009)
Na výborné pobavení a zároveň lehké potrápení mozkových závitů se Quest For Yrolg ideálně hodí. Hádanky nejsou přehnaně složité, i když ti méně zkušení možná budou muset využít několika rad. Hlavní ale je, že celý příběh je zpracován s nadhledem a vtipem, což u adventur bohužel dost často chybí. To vše navíc v českém překladu!
75
Freegame.cz (Nov 10, 2008)
Temná strana nikdy nehrála fér. V každé pohádce, příběhu a hře si pomáhala nedovoleně a podlým způsobem využívala situace. Něco podobného čeká i na vás. S vaší postavou musíte náležitě poupravit okolní prostředí a místnosti tak, aby hodní princové a kouzelníci, kteří se dostaví v bláhové naději, že dobro vždy zvítězí, takříkajíc splakali nad výdělkem. V lokacích se vyskytuje spoustu předmětů, ale aktuálně u sebe můžete mít objekt jen jeden. Ani jeho použití není vždy jasné, neboť jej můžete vždy sebrat a položit kamkoli jinam. Tato nejednoznačnost působí mnohem větší potíže než obvykle a ani ostatní postavy, s nimiž povedete dialogy, vám situaci neulehčí. Od draka bych to ani nečekal, ale „chobotnička“ by tedy mohla pomoci více.
73
Plné Hry (Aug 09, 2009)
Quest for Yrolg je po adventurní stránce bezchybně odvedenou prací a poctou pro slavnou předlohu. Ovládání je klasické a vystačí vám dvě tlačítka myši. Co se pohybu týče, nemusíte zdlouhavě čekat, než vaše postava pomalu přejde přes celou místnost, protože existuje možnost zrychlení. K dalším plusům bych rozhodně přičetla nádherně zpracované lokace, do detailů promyšlené a kvalitně nakreslené. No a v neposlední řadě to jsou rozhovory. Hra je kvalitně nadabovaná, co je pro nás ale daleko důležitější, je v češtině! Díky ochotnému překladu jedné fanynky si můžeme texty vychutnat v našem rodném jazyce, bez gramatických chyb a přeložené s jasně viditelným spisovatelským střevem. Milovníci adventur neváhejte a pusťte se do této letní lahůdky.
70
Hrej! (Aug 07, 2009)
Quest for Yrolg je jinak klasická adventura postavená na známém AGS enginu, což ji předurčuje k bezproblémovému ovládání jako u adventur ze staré školy. Grafika je celkem hezká a množství detailů v lokacích také není špatné. Díky české lokalizaci a celkově slušné zábavě games od studia Crystal Shard (na svědomí mají již třeba vynikající A Tale of Two Kingdoms) potěší i přes svou kratší délku. Vyzkoušejte sami.
60
Adventure-Treff (Oct 19, 2008)
Quest for Yrolg ist ein lustiges kleines Adventure mit einem gewissen Wiederspielwert und hübscher Grafik. Auch die Geschichte hat etwas Originelles. Durchaus empfehlenswert.


antstream