Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Smoke Attack Windows The game begins ...

MISSING COVER

Developed by
Released
Platform
Genre
Perspective
Gameplay
Educational

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
80
Freegame.cz (Apr 09, 2003)
Pokud se podíváte na obrázky, které jsou tady kolem, zjistíte, že grafika se autorům velmi povedla. I hudba a zvuky jsou na stejně vysoké úrovni. Jedinou výhradu, kterou bych měl k technickému zpracování jsou návrhy lokací. Někdy totiž autoři udělali úzké chodby, do kterých se vám můžou nahrnout vyléčení kuřáci, kteří vám pak brání v cestě dále. Pokud však překousnete tento malý nedostatek a malinko větší velikost stahovaného souboru, věřím, že se vám hra bude líbit a zabaví vás na delší dobu. Přeji dobrý lov na kuřáky.
70
FreeHry.cz (Jun 03, 2002)
Ovládáte jakousi zakuklenou postavičku a vaším úkolem bude ničit nepřátelské koule z nikotinu a jiných sraček, které můžete najít v cigaretách. Hra se odehrává v mnoha rozličných prostředích, povětšinou se jedná o jakési kanceláře a jejich okolí. Zde se můžete volně pohybovat a ničit vaše nepřátele. Občas budete muset vzít nějakou ID kartu, abyste se dostali za zamčené dveře, jindy najdete bonus, který vám přidá život či třeba vás zrychlí nebo vylepší vaši zbraň. Hratelnost je vážně perfektní a u hry se budete skvěle bavit. Navíc když k tomu připočtu perfektní zpracování – grafice není co vytknout a zvukům také ne – myslím, že není co řešit, protože tato hra opravdu stojí za vyzkoušení.
70
Hrej! (Dec 16, 2005)
Ačkoliv námět hry může působit zbytečně moralisticky, je to docela solidní zábava, a to je nakonec rozhodující. Phenomedia AG, respektive její švýcarská divize, která hru vyrobila, odvedla navíc tradičně vynikající práci po stránce grafického zpracování, hudby a zvukových efektů. Smoke Attack není bomberman-klon, ale malý oddych se vprostřed týdne plného explozí určitě hodí.
60
VictoryGames.pl (Jan 04, 2004)
Do przejscia mamy 14 zroznicowanych poziomow, ktore zagwarantuja dobra zabawe na dosc dlugi okres. Grafika jest bardzo dobra, podobnie jak warstwa dzwiekowa.
60
Plné Hry (Jun 06, 2002)
Co dodat? Phenomedia AG. opět potvrdila, že umí dělat výborné hry. Dokonalá grafika, výborná hudba, skvělá hratelnost. To jsou prvky, které charakterizují hru Smoke Attack. Je jen na vás, zda jim podlehnete.


antstream