Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Released
Official Site
Platform
Genre
Perspective
Gameplay
Vehicular
Setting
Misc

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
98
Freegame.cz (Jul 03, 2004)
Jak vidíte i podle délky recenze, není to malá hříčka. Naopak je velice obsáhlá a určitě jsem nezmínil zcela všechno. Je ale jasné, že se jedná o bezkonkurenční dílko, které rozhodně nesmí chybět žádnému milovníku Star Wars, vesmírných simulátorů či akčních stříleček. Originální hudba z filmu dokreslí tu opravdovou atmosféru a excelentní 3D grafika vám dá perfektní pocit z hraní. Nedivte se, že mluvím v samých superlativech. Je to proto, že na mě Battle of Endor skutečně velice silně zapůsobila a jsem si jist, že se na mém disku bude ještě pěkně dlouho válet. Pokud jsem vás přesvědčil o jejích kvalitách, nevím nač ještě čekáte...
92
Abandonia Reloaded (Jun 29, 2006)
Graphically though the game falls a bit short, as some of the ships you see are pretty bland and not that great looking, kind of disappointing but it doesn't take away from the actual game experience. Still if your looking for a good action packed game, look no further than this one. It's called Star Wars: The Battle of Endor, check it out.
91
FreeHry.cz (Feb 11, 2005)
Těm z vás, kteří okusili Battle of Yarvin, mohu jeho pokračování jen a jen doporučit. Pro všechny ostatní tu mám nachystáno pořekadlo "kdo nevěří, ať tam běží". Stahujte!
70
GameHippo.com (Nov 03, 2003)
All in all, this is a pretty good game. Especially if you're a Star Wars fan. However, if your not into games of this genre or just Star Wars, this might not be the right thing for you.
60
VictoryGames.pl (Dec 02, 2004)
Na dobrą sprawę nie ma się co rozpisywać. Battle of Endor to niemalże ta sama gra co opisywana poprzednio produkcja Bruno Marcosa, zmieniły się jedynie realia - tym razem, jak wskazuje nazwa, bitwa na śmierć i życie toczy się o Endor. Ze zmian bardziej istotnych dla gracza, jako pilota myśliwca, będzie konieczność ochrony Sokoła Milennium oraz kilkoma potężniejszymi okrętami Rebelii przed myśliwcami Imperium. Polecam każdemu miłośnikowi sagi Gwiezdnych Wojen.


antstream