Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Published by
Developed by
Released
Official Site
Platform
Genre
Perspective
Narrative

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
94
Freegame.cz (Sep 14, 2003)
Jelikož se nepočítá hrací doba na minuty, ale na hodiny, určitě využijete možnost uložení a opětovného nahrání. Grafika je úplně dokonalá, 3D svět je rozsáhlý a plný života. K tomu je vše doplněno zvukovými efekty. Střídaní počasí a denní doby je velice působivé a celá hra je tak dokonale reálná. Sice některé proporce místních zvířat příliš neodpovídají skutečnosti, ale jinak nemá Stranded chybu. Stáhněte si tuto 3D adventuru a zahrajte si na trosečníka!
80
VictoryGames.pl (Sep 23, 2006)
Muszę stwierdzić, że choć technicznie produkcja ta nie jest czymś fenomenalnym to naprawdę potrafi przyciągnąć do monitora na dłuższy czas. Świetnym pomysłem jest łączenie ze sobą różnych rzeczy, by później powstało coś, co uratuje/ułatwi życie na wyspie. Dodatkowo na stronie autorów dostępne są nowe mapy, a jakby tego było mało to w grze udostępniony jest edytor, więc kto ma chęci zawsze może stworzyć swój własny „raj”.
75
Games Finder (Aug 09, 2014)
As players spend longer in the wild you’ll be able to gain skills to help your chances of survival. Skills help increase your efficiency at basic tasks such digging, fishing, hunting, planting and lumbering. As a free to play survival experience that is both simple and incredibly fun you can’t look past Stranded 2.
60
Hrej! (Oct 23, 2006)
Jako kladný hodnotím přiložený editor, kde si lze level vlastnoručně vytvořit. Grafika i zvuky jsou na výborné úrovni. Poměrně dobré ovládání by mělo zaručit mnoho hodin hraní. Ale přeci jen mi na titulu něco chybí. Možná je to důvod, proč titul vůbec spouštět, ale posuďte sami.
60
FreeHry.cz (Sep 11, 2007)
Grafická a hudební stránka hře nepomůže, přesto se nedá nazvat nejhorší. Dokonce se modely zvířat mohou zdát milé s trochou fantazie. Animace všeho je ovšem úděsná. Až uvidíte déšť, pochopíte. Finální verdikt není jednoduchý, hra rozhodně stojí za zkoušku. Na chvilku zabaví, když ale prožijete pár virtuálních nocí, dojde vám, že zde není nic, proč pokračovat. Prostě stereotyp, navíc se zvláštní grafikou. Zkuste, uvidíte, nic za to nedáte. Hodnocení zde opravdu není to nejdůležitější, záleží spíše na vkusu…


antstream