Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
92
Abandonia Reloaded (Feb 27, 2008)
Overall, if you have been looking forward to the sequel to Sydney Finds Employment and have been hoping for good things to happen, you will not be disappointed with this game: Sydney Treads the Catwalk. It is a solid sequel, with many of the elements you have come to love from the series. From the great graphics and music, to the funny writing and quirky characters, you definitely should check out this adventure game if you are a fan or if you’re simply looking for a great freeware adventure game to kill some time with.
85
Freegame.cz (Feb 14, 2008)
Sydney Treads the Catwalk je ovládáním úplně klasická 2D adventura, jež jen kopíruje dávno zaběhnuté standardy žánru. Vyniká solidní dějovou linií podpořenou mnoha humornými scénkami. Škoda jen slabšího grafického rozlišení, jinak jsou lokace nakresleny nápaditě. Nechybí ani ozvučení vhodně dokreslující atmosféru. Přinášíme vám tak povedený adventurní kousek. Jistě udělá všem příznivcům žánru ohromnou radost a přinutí je zase strávit nějaký ten čas u svého počítače. Pomůžete znovu Sydneymu?
80
Standard point and click adventure gameplay. There are three playable characters and some challenging puzzles to keep you playing for a good length of time. The story is quite humorous and memorable.
70
Plné Hry (Feb 13, 2008)
Další z částí hry, které je třeba pochválit, jsou rozhovory a především humor v nich obsažený. Jeho drobné střípky najdete i v grafických částech hry, kdy například narazíte na dvojici dosti podivně vypadajících hlídačů, kteří navíc svůj vzhled komentují s lehkostí a vtipem. Jediným výrazným plusem může být snad jen obtížnost puzzlů. Hru bych tedy rozhodně nedoporučila úplným začátečníkům, kteří se mohou v konceptu velice rychle ztratit a stejně se neprobojují ani ze začátku hry.
70
Hrej! (Aug 10, 2008)
Příjemné a vtipné jsou i nekončící rozhovory, což jen podtrhuje kvalitu celého titulu. Pakliže máte rádi adventury, neměli byste si Sydney Treads the Catwalk nechat ujít, jde o výtečnou záležitost.


antstream