Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
83
Freegame.cz (May 31, 2006)
Co mě ale potěšilo, bylo dobře zvládnuté audiovizuální zpracování a poměrně pěkně zpracované prostředí. I když lokací není mnoho, vše krásně k sobě ladí a vy tak po celou dobu budete mít pocit, že se vám do rukou dostala opravdu kvalitní adventura. Ano, má sice své chybičky, ale vy se stejně nepochybně budete soustředit na plnění samotného úkolu. Jediné, co bych možná ještě vytkl, jsou možná trochu zdlouhavé rozhovory, které bohužel nemáte šanci přeskočit. To je ale skutečně poslední nedostatek jinak kvalitního kousku.
82
Abandonia Reloaded (Feb 15, 2007)
Still though, this was an enjoyable game and definitely worth a look. It's got a unique style and hopefully you'll enjoy it.
80
Plné Hry (Oct 06, 2004)
Ano, příběh vskutku netypický a humorem přímo prošpikovaný. Ovšem ani technická stránka nezůstává zdaleka pozadu a jen stěži byste hledali něco výraznějšího, na co by se dalo postěžovat. Grafika hry je pouze ve 2D, nicméně je velice zdařile nakreslena, bezchybně rozpohybována a jako velice povedený lze bezpochyby označit také komix, jež vás hned zpočátku uvede do děje. Pochvala směřuje také směrem k dabingu, který se vskutku povedl. Jediné co tedy lze hře vyčíst je onen pořádně úchylný příběh, který by nemusel každému sednout a rozhodně by mohl být rozveden do ještě více detailů. I přes to je však Brain Hotel velice povedenou adventurou, která by na disku žádného milovníka tohoto žánru neměla za žádnou cenu chybět.
67
FreeHry.cz (May 25, 2006)
Brain Hotel je hra plná paradoxního humoru, obtížných otazníků a hlavně kvalitního příběhu s chytlavou hratelností.
60
VictoryGames.pl (May 23, 2006)
W czasie gry stykamy się z mocno rysunkową grafiką, która - bądź co bądź - nie każdemu przypadnie do gustu. Po kilkunastu minutach jednak przymykamy na to oko i z przyjemnością próbujemy rozwiązać zagadkę Brain Hotel. Zabawę wypełnia nastrojowa muzyka, idealnie wkomponowana w klimat opowieści. Brain Hotel nie jest przygodówką doskonałą. Zawiera jednak wszystkie elementy solidnej produkcji, dzięki którym na dłużej zagrzeje miejsce na naszym dysku twardym. Warte polecenia.


antstream