Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Tropical Storm Windows Random Mission Menu

MISSING COVER

Developed by
Released
Platform
Genre
Perspective
Gameplay
Setting

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
94
Freegame.cz (Mar 22, 2002)
Možná vám tedy přijde hra jednoduchá, ale není tomu tak. Ukazatel zdraví se ze zeleného změní v červený velmi rychle, pokud se setkáte tváři v tvář s nepřítelem. Možná je někdy obtížnost až příliš velká, ale můžete ji v nastavení regulovat. Grafika je moc pěkná, stromy, moře, nebe, kopce, cesty, tráva a budovy jsou vcelku dobře zpracovány. Tropical Storm za to stjí každopádně. Neváhejte ani v případě, že máte modem.
90
GameHippo.com (Feb 22, 2002)
Tropical Storm is great 1st person shooter. Featuring great 3-D graphics, good sound, a number of options, huge outdoor levels, and awesome game-play!
87
FreeHry.cz (Feb 23, 2002)
Konečně nějaká pořádná 3D hra! Jako velitel elitní jednotky budete muset plnit několik napínavých a velmi obtížných záškodnických misí, které se většinou odehrávají v rozlehlých exteriérech. V menu si můžete zahrát kampaň nebo si nechat zvolit náhodně misi. Poté je vám ve stručném brífinku vše vysvětleno a vy jste vysazeni na ostrově, kde je již několik nepřátel, které musíte zastavit. Autoři sice tvrdí, že jejich inteligence je vysoká, ale mé zkušenosti jsou poněkud jiné, ale abych nepomlouval, není to zase nic hrozného. Grafika je na první pohled velmi pěkná a nelze ji skoro nic vytknout. Všechny zbraně vypadají reálně a až na to, že mají neomezený počet nábojů :o). Zvuky jsou také skvělé, je tu několik hlášek do vysílačky při dorozumívání se s jednotkou, všechny výbuchy zní opravdově a vše okolo žije. Do budoucna autoři plánují i multiplayer, takže se nechme překvapit, čím nás tato nadějná hra ohromí.
60
Hrej! (Jul 15, 2006)
Je to prosté, celkem čeká v příběhové kampani pět po sobě jdoucích a nepříliš rozsáhlých levelů, navíc je tu pak možnost náhodné mise – a autoři se holedbají, že tam je na výběr z až 10 000 různých úrovní. Tropical Storm působí vizuálně už skutečně trochu zastarale, nicméně nehraje se špatně a ve stále ještě nevalné konkurenci freeware FPS má co nabídnout.


antstream