Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
missing cover art
Released
Platform
Genre
Perspective
Gameplay

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
90
Plné Hry (Jan 15, 2005)
Jak jste si již všimli, hra získala ode mne 9 bodů. Proč se nenachází přímo ve freewarovkové nirváně automatovek? Nakonec jsem se rozhodl neudělit nejvyšší počet bodů, protože autoři se ne zcela dokázali vyrovnat s pojetím projektu. Pokud by byl pro hráče k dispozici základní klient bez editoru a zautomatizováno přidávání ploch, nemusel bych dlouho váhat. Třeba se dočkáme v dalších verzích. Ale i tak je Visual Pinball tím nejlepším pinballem, s jakým jsem se dosud setkal. Rozhodně stahujte. V tabulce jsem uvedl i odkaz na jeden z velkých archívů s herními stoly.
90
Clubic (Jan 07, 2014)
Il faudra de la patience pour créer un flipper de A à Z mais ce qui est certain c'est que tous les outils sont disponibles pour permettre des créations très variées. Le simple fait de tester et de modifier légèrement les flippers d'exemple est un vrai bonheur.
80
Softonic (Jun 27, 2011)
Gameplay with Visual Pinball is fun and fast-paced. Some of the pinball themes don't provide the crispest graphics, but many seem to be aiming for a more vintage feel, which makes a bit more sense. The physics of the pinball itself are good; users shouldn't see the ball hanging in mid-air or slowing down on a descent. Sound effects are what is expected from an arcade game - loud and often brilliantly flamboyant.
69
FreeHry.cz (Aug 13, 2004)
Když si tak sklízíte, co jste zaseli, jistě si všimnete, že grafika je obzvláště pohledná. Na můj vkus sice málo světelných efektů, ale i tak se je nač koukat. Inu kdyby to byl obyčejný Pinball bez možnosti tvoření vlastních drah, nejspíše bych na adresu autorů ještě trochu remcal, avšak editor zde je, a ten mi -jak se říká- zalepil ústa. Přeji hodně šílených výtvorů.


antstream