User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users Say



Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
98
Freegame.cz (Aug 31, 2010)
Jedná se o pokračování Wing Commandera, akorát malá skupina z původního týmu kompletně předělal grafiku a přidala spousty efektů plus nějaké prvky hratelnosti. Privateer se už od začátku zaměřil na volnost pohybu ve vesmíru a s tím i obchodování, plnění misí, nakupování spousty zbraní a bojování. Pokud nejste fanoušky vesmírných simulátorů, může pro vás být velikost 320 MB docela moc, ale ostatní stahujte a sosejte tak rychle jak se dá. Jak už jsem naznačil, grafika prošla solidní změnou a tak potěší i ty co mají rádi celkové vzezření hry.
90
Hrej! (Nov 08, 2005)
Privateer je vlastně totální modifikací hry Vega Strike, nicméně funguje jako stand alone titul. Opěvovat jeho herní obsah dále nemá smysl: vedle Babylonu 5 se ale jedná o nejzábavnější a nejtrvanlivější vesmírný simulátor, který je momentálně k mání. Grafické zpracování pak lze nejlépe posoudit ze screenshotů: oproti původnímu Privateeru bylo ještě zlepšeno a doplněno o řadu efektů. I audio stránka byla dotažena prakticky k dokonalosti, takže výsledkem je hra, kterou by neměl nikdo minout.
80
Softonic (Oct 20, 2008)
Wing Commander Privateer Gemini Gold non è un gioco semplice. L'ottantina di pagine del manuale incluso nel file d'installazione, sono tutte, o quasi, da leggere. È invece semplice dal punto di vista grafico e tecnico. Del resto il progetto vuole essere il più fedele possibile all'originale.
80
Softonic (Oct 16, 2008)
Privateer Gemini Gold est un petit miracle pour les fans de la série des Wing Commander. Les réfractaires aux jeux un peu "old school" pourront toujours se plonger dans Wing Commander Saga pour goûter à leur tour aux joies du combat spatial.
70
Softonic (Aug 14, 2007)
Privateer Gemini Gold es el "remake" de aquel juego, aunque adaptándolo bastante bien a las tecnologías de hoy en día, ofreciendo al usuario que ya conoce este juego, una nueva oportunidad para saborear este clásico, y al que no lo conocía, disfrutar de un impresionante argumento mezclado con un universo sin fin. Eso sí, el apartado gráfico utiliza el denominado sistema Voxel, lo cual implica una forma curiosa de ver las naves, mucho menos rectangulares que en la actualidad.
70
Softonic (Aug 24, 2007)
Your role is as Grayson Burrows who inherited a small old scout class ship from your grandfather. Your task is to start over the 'Privateer' in a new and sparsely populated sector of the Confederation. Depending on what you want to achieve, you can take your chance and become a pirate, merchant or bounty hunter. You can upgrade your ship to conquer the galaxy but life is not made simple by other barbarians, pirates and evil commanders. It's good fun once you've mastered the controls although you can't help feeling that it's a poorer imitation of Wing Commander and lacks both the quickfire action, thrills and depth of it.