Laxius Power Reviews (Windows)

Laxius Power Windows The frightening Evil Tower, home of the Dark Order

MISSING COVER

Published by
Developed by
Released
Platform
...
Critic Score
100 point score based on reviews from various critics.
...
User Score
5 point score based on user ratings.

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users Say

Category Description User Score
Gameplay How well the game mechanics work (player controls, game action, interface, etc.) 4.0
Graphics The quality of the art, or the quality/speed of the drawing routines 3.2
Personal Slant How much you personally like the game, regardless of other attributes 3.8
Sound / Music The quality of the sound effects and/or music composition 2.8
Story / Presentation The main creative ideas in the game and how well they're executed 4.2
Overall User Score (6 votes) 3.6


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
91
Freegame.cz (Feb 22, 2003)
Naopak normální procházení po lokacích by mohlo být graficky ještě trochu vylepšeno. Co se týče zvuků, tak bych řekl, že jsou velmi zdařilé a nepolezou vám na nervy. Co závěrem říci o této hře? Snad jen to, že pokud vás neodradí její velmi velká velikost, tak na vás čekají dlouhé hodiny zábavy a dobrodružství. Hodně štěstí při vašem putování!
70
PinèHry.cz (Aug 15, 2004)
Na Laxius Power je k ocenění hned několik věcí. Technické zpracování je velmi precizní. Izometrický pohled na lokace působí kouzelně, sama hra potěší řadou animací (přelétající ptáci, živá krajina se zvířátky a podobně) a sprity nepřátel jsou leckdy nádherné. Neméně kvalitní je i hudba, ačkoliv zkušenost učí okamžitě v takovém případě podezírat z vykrádání. Ať tak či onak, výsledné hodnocení Laxius Power může být jen těžko jiné, než absolutně pozitivní. Milovníci RPG mají sice tento rok už řadu výtečných alternativ (namátkou vynikající, mírně akční Lost Valley, Dungeon Master: Return to Chaos, či nedávno recenzované Dark Disciples), zahodit šanci Laxius Power alespoň vyzkoušet se nicméně dá považovat za trestuhodnou nedbalost.
70
Hrej! (Nov 08, 2005)
Do toho ale probleskují ironické rozhovory a třebas i sexuální napětí mezi členy družiny opačného pohlaví, což je výtečné zpestření více než padesát hodin dlouhé herní doby. Jinak systém rozvoje postav není kdovíjak originální, funguje na klasické úrovňové bázi, nikoho asi nepřekvapí ani tahové souboje, kde hráč vybírá pro každou postavu akci, načež sleduje výsledky jejich snažení. Originalita není hlavní zbraní Laxius Power - tou je dobrý scénář, variabilita prostředí a nevšední rozsah.