Cast |
Yumi Tachibana |
Yumi Kakazu |
Ryo Midorikawa |
Michiko Neya |
Chisato Kadokura |
Nana Mizuki |
Students... |
Yuji Ueda, Tetsuya Iwanaga, Hiroko Konishi, Katashi Ishizuka, Mami Nakajima |
Younger Sister |
Yūko Sasamoto |
Mother |
Mizuka Arima |
Staff ~TEAM WHITE-STONE~ |
Game Director |
Seiichi Shiraishi |
Assistant Director |
Daisuke Saitou |
Scenarist |
Naruhiko Tatsumiya |
Game Design / Balance |
Dai☢en |
Programmer |
Kazuo Torii, Holon |
Graphic Design |
Masato Igarashi |
Character Motion Composer |
Tetsuya Uotani, Kazumi Noda, Shinsuke Suzuki |
Sound Effect |
KAZ |
Tool |
Shuntaro Sasaki |
Special Thanks |
Hidetaka Ohishi, NOKETA, YANKE, SHIMO, RUKO |
Producer |
Yoshito Ogasawara |
Production |
STACKSYSTEM |
Animation |
Key Director |
Mitsuo Kusakabe |
Director |
Tadashi Ousaki, Toshiyuki Sakurai |
Story Board |
Seiji Okuda |
Character Design |
Takumi Ogata |
Animation Director |
Taeko Satō |
Key Animator |
Miyuki Shimabukuro, Konomi Sakurai, Yuko Kiyoshima |
Animation |
Keiko Hagimori, Saori Tomita, Junko Nakada, Kayoko Wakayama, HAKAM, BUDI, SANTOSO ARIWAN, SUASTRA, KUSMADA, MARSA CO.,LTD |
Color Design |
Kazuko Satō |
Color Check |
Itsumi Hasegawa, Natsuko Takio, Aki Watanabe, Hitomi Yamazaki, Yukiko Toida |
Painter |
Hiroko Saitou, Noriko Sawada, SITI, ANTARI ENSANG, MUTEMAH, SUKARSANT, STUDIO OM AOMORI WORKS |
Art Director |
Mitsuki Nakamura |
Background |
Satoshi Miura, Kouki Nagayoshi, Hidetsugu Takahashi, Takashi Honda, Ayumi Iino, Hitomi Oukouchi, Hiroyuki Tsubaki, Yasuko Morita, Taeko Kobayashi |
Film Director |
Kazushi Torigoe |
Camera |
Akio Nakazawa, Yasunao Kondou, Haruhiko Tsumura, Saori Kibe, TRANSART.CO |
Video Editor |
TOVIC |
Animation Producer |
Noriko Nishimiya |
Assistant Producer |
Takayuki Outani |
Animation Studio |
STUDIO SIGN |
Computer Graphic ~CGiS~ |
Computer Graphic Staff |
Atsushi Sato, Kenichirou Kushida |
Design |
Hirotsugu Murayama |
CG Studio |
COMPUTER GRAPHIC INDUSTRIAL STATION |
Digital Painting |
Production Assistant |
Jirō Saitō, Kyouko Fukazawa |
Technical Director |
Hiroshi Hayakawa |
Technical Staff |
Yasunori Gotou |
Color Coordinator |
Yuko Furukawa |
Painting Chief |
Yoshiko Okamoto |
Digital Painting Staff |
Takeshi Sasaki, Yuuki Kobayashi, Yumiko Hirabayashi, Yasuhiko Watanabe, Kunitoshi Itoh, Hajime Kobayashi, Kunio Takeuchi, Junichiro Nomoto, Mikiko Yasui, Kouhei Nishimura, Kana Kurahara, Yuuki Ikeda, Kei Adachi, Tamiko Kidokoro, Kae Kinase, Yukiya Shinbo |
Producer |
Yuuji Kuroiwa |
Sound |
Sound Director |
Noriyoshi Matsuura |
Recording Engineer |
Mitsuyoshi Maruyama |
Recording Studio |
GEN |
Music |
Composer |
Satoshi Mutou |
Software Manual |
Text |
STACKSYSTEM |
Design |
Takayuki Ohta |
Coordinater |
Isao Kobayashi |
Publicity |
Publicity Producer |
Hidehiro Ide |
Publicity Staff |
Shin Yamamoto, Manabu Ogasawara, Megumi Sakuta |
Promotion Staff |
Yutaka Aoki, Satoshi Maruyama |
Event |
Event Producer |
Hidehiro Ide |
Event Staff |
Shin Yamamoto, Manabu Ogasawara, Yutaka Aoki, Satoshi Maruyama, Masaaki Yamazaki, Akira Yoshikawa, Miwa Sasaki |
Business |
Business Staff |
Shuichi Harasawa, Kazushi Adachi, Yutaka Aoki, Satoshi Maruyama |
Judicial Affairs |
Judicial Affairs Staff |
Junko Yoshikawa |
Credits (cont'd) |
Cooperation |
Izumi Ota, Masato Ozutsumi, Kei Fukuro, Jin Tanimura, Yoshihiro Yanagisawa, Hiroyuki Oheda, Ken Sakurai, Hisayuki Nakayama, Satoshi Hekizono, Kouichirou Yanagisawa, Toshiharu Kawatsuna, Atsushi Sakurai, Kaori Takagi, Mamoru Sakurada |
Special Thanks |
Kunihiro Okamoto, Manami Ueno, Hiroshi Tokuda, Hiromoto Kouno, Nobue Yoshinaga, Mariko Kuyama, Yukiko Nakajima, Kimiko Kitakoga, Norimitsu Shimokawa, Yukitaka Nakajima, Akira Nomoto, ARTS VISION, GENKI PROJECT, K VISION, THE PLANS, Q-TECH, SONY MUSIC COMMUNICATIONS |
Producer |
Takeshi Kamei |
Product Manager |
Sumikazu Ono (as Sumikazu Ohno) |
Executive Producer |
Ryuichi Noda, Mitsuru Karibe |
Production & Copyright |
PIONEER LDC |
(C) |
PIONEER LDC,INC. ALL RIGHTS RESERVED |
. |
PIONEER LDC |