Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
82
Freegame.cz (Mar 26, 2006)
Levelů je zde celkově pět. Zkušenější hráči již jistě vědí, že to v případě společnosti Phenomedia AG značí jediné. Jedná se o tu nejosekanější verzi, která má sloužit pouze jako takový předkrm pro verzi plnou, kterou si můžete samozřejmě zakoupit. Hra má samozřejmě i své stinné stránky. Výtku bych měl hlavně pro oblast technického zpracování. Grafika je sice pěkná, detailní, ale hardwarové nároky jsou trošku větší. Zpočátku mi také moc neseděla nastavená citlivost myši, ale není to nic, na co by se nedalo zvyknout. Ať se na to díváte jakkoliv, Moorhuhn - Im Anflug je velice kvalitní hra, která vám dokáže zpříjemnit nejméně jedno odpoledne. Stereotyp se sice dostaví, ale to v žádném případě nesnižuje kvalitu už tak vydařené a hratelné hry.
50
Absolute Games (AG.ru) (Aug 14, 2006)
Сил на полноценный проект у Radon Labs не нашлось, и «Штурмовик» кажется демо-версией, а не законченной игрой. Впрочем, с другой стороны, лаконичность спасает «Морхухна». Растяни разработчики повествование еще немного, и впору было бы возненавидеть однообразную небесную одиссею.
50
Plné Hry (Dec 23, 2005)
Po grafické stránce je hra sice velmi detailní, bohužel žánr leteckých stříleček je právě tím, u nějž tento faktor není podstatný. Nezajímá mě, jestli má letadlo detailní šroubek na křídle, pokud celkový dojem vyznívá jako kopa kovového šrotu v tornádu. V tom spěchu si detailů stejně nevšimnu. Autoři se měli inspirovat u japonských akcí, které kladou důraz na celkovou vizáž, jednotlivé letky k sobě vizuálně ladí, nedílnou součástí jsou efekty výbuchů a částicové efekty. Moorhuhn Im Anlug je dalším z velmi průměrných titulů. Původně jsme vám jej chtěl nadělit pod vánoční stromeček, ale nakonec jej uveřejníme o den dříve, ať nás neobviníte ze zkažených Vánoc :-).