Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Norman Cooks in "Search for the Don" Windows Title Screen

MISSING COVER

Published by
Developed by
Released
Platform

User Reviews

A great looking disappointment. Terrence Bosky (5459) 2.2 Stars2.2 Stars2.2 Stars2.2 Stars2.2 Stars

Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
82
Freegame.cz (Aug 27, 2006)
Chcete zažít trochu dobrodružství? S následující gameskou to nebude žádný problém. V kůži jednoho sympatického chlapíka budete muset vyřešit jeden problém, který vás zavede až do místního podsvětí. Počítat můžete s velmi pěkným zpracováním, tak trochu ve stylu unikátní hry NOIR, a vcelku s pohodovou hratelností. I když gameska není nějak výrazně moc náročná, bavit se budete skvěle.
80
FreeHry.cz (Jul 10, 2008)
Search for the Don bezpochyby zaujme příznivce adventur, a to zejména propracovaností scénáře, řadou povedených scének ale i dvěma odlišnými konci. Nebýt několika nešvarů, které jsme mohli ve hře spatřit, měli bychom dočinění s opravdovou lahůdkou. Milovníci podobných her by však neměli váhat ani sekundu, protože Norman Cooks čeká netrpělivě na vaši pomoc…
72
Abandonia Reloaded (Jan 04, 2006)
As for some of the downsides in the game, it is a very short game overall. Once you start playing it and by the time you get to the end, you might feel a little shocked to see that's it all over and done with, it just ends way too soon. As well in terms of an actual story, well there really is not much of it to begin with once you start. As you progress, it does go from there and it leads you on a sort of adventure across the city and such, but still it is fairly limited in the areas you play in and where you can explore. Overall though, this is a fun adventure game that should amuse you adventure fans out there, with it's puzzles and such that this game offers. This is a very interesting title and you should definitely give it a look, Norman Cook In "Search for the Don" so check it out and experience it.
70
Plné Hry (Jan 03, 2003)
Největší chválu však musím pět na adresu grafického zpracování. Většina objektů ve hře je totiž renderována a vše pak působí velmi pěkně. Navíc se mi také zamlouvalo ono Lucasovské stylizování jednotlivých věcí, které je asi nejvíce patrné na Normanově kanceláři. Zvuková stránka také nijak nezaostává, každá lokace má svou hudbu, ale ta působí někdy stereotypně, zvláště když se někde nacházíte delší dobu, protože délka jednotlivých skladeb není nijak závratná. Podtrženo, sečteno, Search for the Don je zajímavá, ale trošku krátká hra, která vás potěší svým zpracováním a pokud si uvědomíte, že se jedná o autorovu první hru, máme se do budoucnosti na co těšit, pokud budou následovat další.


antstream